Natalia Roszkowska

Piękne, klimatyczne i profesjonalne studio pilatesu. Oferuje zajęcia indywidualne (lub w parach) z pilatesu na oryginalnych maszynach zgodnie z założeniami Josepha Pilatesa. Prowadząca, Basia Piela, to nie tylko wspaniały, motywujący trener z ogromną wiedzą i doświadczeniem ale także cudowny, ciepły człowiek. Każde zajęcia w tym studiu to odnowa dla duszy i ciała.

Katarzyna Pisarek

Rozpoczęcie pilates z Basią z Pure Pilates. Warsaw to stanowczo jedna z moich lepszych decyzji ostatnich lat. Cudowne ćwiczenia pod czujnym okiem bardzo rzetelnej a przy tym przeserdecznej i zawsze uśmiechniętej Trenerki. Po ponad pół roku ćwiczeń czuję się bardziej elastyczna, rozciągnięta i wyprostowana. A co najważniejsze: nie boli mnie już kręgosłup.

Maria Mańkowska

Ćwiczenia z Basia są inwestycja w zdrowy kręgosłup, prawidłową postawę i świadomość swojego ciała, poprawę ogólnego samopoczucia. Trenuje z Basia ponad 5 lat i wiele zawdzięczam tym treningom. Ćwiczenia są dobrane do indywidualnych potrzeb, a studio jest naprawdę bardzo ładne i jest w nim świetny sprzęt.

Beata Owczarek

Pure Pilates Warsaw to śliczne i kameralne studio, wyposażone w profesjonalny sprzęt prestiżowej firmy Gratz. Basia – nauczycielka Romana’s Pilates Level V – posiada ogromną wiedzę, tak dobiera ćwiczenia, obciążenie i ustawienie by dokładnie odpowiadały moim potrzebom i możliwościom. Pilates absolutnie mnie zachwycił. Z każdą sesją czuję jak zmienia się moje ciało i nabieram siły. Tu doświadczam pełnej harmonii ciała, duszy i umysłu. Nauka u Basi daje mi ogromną satysfakcję.

Marta Bartnik

Pure Pilates. Warsaw to miejsce, które poprawia jakość życia. Basia wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie i wiedzę, aby każdy, kto trenuje pod jej okiem, czuł się po treningu lepiej fizycznie i psychicznie. Już po 5 tygodniach zajęć pozbyłam się chronicznego bólu pleców, wzmocniłam wyraźnie mięśnie i wyprostowałam sylwetkę. Polecam najmocniej!